Türk Eğitim-Sen ile Başkent Üniversitesi arasında 07.01.2021 tarihinde Lisansüstü eğitim-öğretim protokolü imzalandı. Protokol Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan ve Başkent Üniversitesi Eğitim Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Servet Özdemir arasında gerçekleşti.

Yapılan anlaşmaya göre, Başkent üniversitesi enstitülerinde lisansüstü eğitim görmek isteyen Türk Eğitim-Sen üyeleri için %30 ücret indirimi sağlanmıştır.

Protokol imzalandığı tarihten itibaren iki (2) öğretim yılı süreyle yürürlükte kalacaktır. Bu sürenin bitimine 30 gün kala taraflardan birisi fesih bildiriminde bulunmadıkça her defasında 2 yıl süre ile ve aynı şartlar altında kendiliğinden uzamaktadır.

Her alanda öncü, etkili ve yenilikçi olan sendikamız büyük bir anlaşmaya daha imza atmıştır. Türk bilim hayatında önemli bir yere sahip Başkent Üniversitesi ile yapılan anlaşma sonucunda üyelerimize avantajlı imkanlar sunulmaktadır. Türk Eğitim-Sen olarak eğitim ile alakalı her mecrada üyelerimize fırsatlar sunmaya devam ediyoruz.

 

Paylaş