Türk Eğitim-Sen “Milli Mücadelenin Yüzüncü Yılında Türkiye Sevdalıları Bir Arada” temalı Şube Yönetim Kurulu Üyeleri Eğitim Ve İstişare Toplantısı  14-17.11. 2019 tarihleri arasında Antalya’da yapıldı. 15 Kasım Cuma günü saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan toplantı, Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan’ın açılış konuşmasıyla devam etti.

Milli Mücadelenin 100. Yılı dolayısıyla Türk Eğitim-Sen’in Kuvayı Milliye adını verdiği salonda yapılan toplantıya Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, İLKSAN Yönetim Kurulu Başkanı Tuncer Yılmaz, Genel Merkez Yöneticileri, Türk Eğitim-Sen şube başkanları ve şube yönetim kurulu üyeleri katıldı. Toplantı öncesinde İstiklal Yolunda Samsun’dan İzmir’e Makale Yarışması Ödül Töreni de gerçekleştirildi.

Toplantıya Ankara 3 No’lu Şube Yönetim Kurulu olarak katılım sağladık.Diğer il ve ilçelerden gelen yönetim kurulları ile bir araya gelerek bilgi paylaşımı,güncel iş ve işlemler ile yapılacak/yapılan çalışmalarla ilgili istişarelerde bulunuldu.